UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wernisaż zbiorowej wystawy członków klubu FOTO-VISTULA

Wernisaż zbiorowej wystawy członków klubu FOTO-VISTULA

W piątek 6 listopada 2015 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie odbył się wernisaż zbiorowej wystawy członków klubu FOTO-VISTULA, klubu działającego przy AFiB Vistula i SGTiR.

Zaprezentowano 25 czarno-białych portretów wykonanych łącznie przez siedmiu autorów, w tym opiekuna Klubu R.Lipińskiego, który w trakcie otwarcia przedstawił autorów zdjęć, dorobek Klubu oraz zaprezentował Uczelnię, jej międzynarodowy i międzykulturowy charakter. Dla większości osób obecnych na wernisażu było to pierwsze spotkanie z VISTULĄ, padło sporo pytań, widać było nieukrywane zainteresowanie, padły deklaracje współpracy w przyszłości.

Wystawa nie byłaby możliwa bez pomocy mazurskich przyjaciół FOTO-VISTULI. Szczególne podziękowania dla http://mbp.miastoszczytno.pl/ za organizację wystawy, dla Ośrodka www.mazury-dom.eu za zakwaterowanie oraz dla http://www.fundacja-kreolia.mazury.pl/ za oprawę muzyczną.

Wszystkie zdjęcia, jednolite stylistycznie to dorobek z kilku plenerów, przewaznie na Mazurach. Na zdjęciach widzimy głownie studentki, koleżanki „z ławki”, lecz pokazane inaczej, trochę tajemniczo, trochę demonicznie … zawsze w miejscu i czasie, gdzie światło gra główną rolę. Pomysł na wystawę zakładał wykreowanie własnego stylu tak, aby nie powielać utartych schematów. Czy się udało? … można sprawdzić na miejscu, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie, przy ul. Polskiej 8. Wystawa będzie otwarta do dnia 27 listopada 2015r.

Korzystając z okazji przez całą sobotę i niedzielę fotografowano urokliwe, tym razem jesienne Mazury. Jest szansa na kolejne, udane fotografie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.