UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Webinar dla studentów kończących studia w semestrze letnim r.a. 2021/2022

Webinar dla studentów kończących studia w semestrze letnim r.a. 2021/2022

Początek: wt., 26 kwi 2022, 18:30
Koniec: wt., 26 kwi 2022, 19:30

W dniu 26 kwietnia 2022 r. o godz. 18:30 odbędzie się webinarium przeznaczone dla studentów kończących studia licencjackie i magisterskie (w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym) w semestrze letnim r.a. 2021/2022.

Przypominamy, że terminy złożenia w Dziekanacie pracy dyplomowej upływają:

  • 01.06.2022
  • 15.09.2022

Jeżeli w bieżącym semestrze (LATO 2022) składasz pracę licencjacką lub magisterską i będziesz przystępował do egzaminu dyplomowego, z pewnością masz wiele pytań dotyczących:

  • procedury składania pracy;
  • przebiegu obrony;
  • innych spraw związanych z ukończeniem studiów.

Wszystkie te kwestie wyjaśnimy podczas webinarium. Odpowiemy też na wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości. Serdecznie zapraszamy!

Webinarium w języku polskim: 26 Kwietnia 2022 r. o godz. 18:30

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.