UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Warsztaty dla szkół średnich

Warsztaty dla szkół średnich

Baner projektu "Uczelnie Vistula dzielą się wiedzą - warsztaty dla szkół średnich", złożony z fragmentów 3 zdjęć z pierwszego dnia warsztatów wraz z nakładką graficzną.

Z wielką radością rozpoczęliśmy w Akademii Finansów i Biznesu Vistula kolejną edycję warsztatów dla szkół średnich. Chcemy wspólnie kształtować przyszłość młodych ludzi, wspierając ich rozwój, inspirując i ułatwiając płynne przejście do świata akademickiego.

6 marca gościliśmy 250 uczniów z dwóch placówek z Warszawy i jednej z Warki. Była to młodzież z LXX Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Kamińskiego, Prywatnego LO Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Jadwigi Borzęckiej oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego.

Nasi eksperci przygotowali dla nich ciekawe wykłady i zajęcia, które przybliżają uczniom akademickie podejście do różnych dziedzin i tematów.

Dr Anna Sabat podzieliła się z młodzieżą wskazówkami na temat budowania własnej ścieżki kariery. Przekonywała, że warto poznać swoje słabe i mocne strony. Tylko to pozwala na podejmowanie trafnych decyzji. Dr Kamil Kuśmider mówił o rywalizacji, która łączy sport, władzę i politykę. Jacek Mochyła rozmawiał o rozwoju gier komputerowych i wirtualnej rzeczywistości, a dr Sebastian Królikowski poprowadził warsztaty technik aktorstwa i improwizacji, które doskonale sprawdzają się nie tylko podczas wystąpień publicznych, ale także w wielu innych sytuacjach zawodowych i życiowych.

Uczniowie zwiedzili też nasz kampus.

Mamy nadzieję, że zajęcia prowadzone w Uczelni Vistula pozwalają uczniom szkół średnich odkryć nowe pasje, rozwinąć zainteresowania i poszerzyć horyzonty.

Kolejne warsztaty odbędą się 15 marca.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.