UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / W nowym roku akademickim 2020/2021 Vistula przechodzi na hybrydową formę prowadzenia studiów

W nowym roku akademickim 2020/2021 Vistula przechodzi na hybrydową formę prowadzenia studiów

kobieta, studentka, maseczka, książki, na zewnątrz

Zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym w nadchodzącym roku akademickim 2020/2021 będą realizowane w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w formie mieszanej, czyli hybrydowej. Decyzję podjęły władze uczelni w związku z trwającą epidemią COVID-19, kierując się troską o bezpieczeństwo i komfort studiowania.

Forma hybrydowa oznacza, że:

  • Wszystkie ćwiczenia dla studentów pierwszego semestru oraz wybrane ćwiczenia i seminaria dla studentów wyższych semestrów będą realizowane w formie tradycyjnej w siedzibie Uczelni, a w trakcie ich prowadzenia zostaną zachowane zasady koniecznego reżimu sanitarnego. Ćwiczenia dla studentów pierwszego oraz wyższych semestrów, którzy nie będą mogli osobiście w nich uczestniczyć zostaną zorganizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
  • Wykłady oraz konwersatoria będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Studentom zostaną udostępnione materiały dydaktyczne wspierające proces kształcenia.

Zajęcia dla studentów pierwszego semestru rozpoczynają się 19 października 2020 r., a dla pozostałych studentów zgodnie z harmonogramem organizacji roku akademickiego 2020/2021 (Zarządzenie Nr 6/04/2020 Rektora AFiB Vistula z dnia 30.04.2020 r. oraz Zarządzenie Nr 8/04/2020 Rektora SGTiH Vistula z dnia 30.04.2020 r.).

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.