UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / W nowym roku akademickim 2020/2021 Vistula przechodzi na hybrydową formę prowadzenia studiów

W nowym roku akademickim 2020/2021 Vistula przechodzi na hybrydową formę prowadzenia studiów

kobieta, studentka, maseczka, książki, na zewnątrz

Zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym w nadchodzącym roku akademickim 2020/2021 będą realizowane w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w formie mieszanej, czyli hybrydowej. Decyzję podjęły władze uczelni w związku z trwającą epidemią COVID-19, kierując się troską o bezpieczeństwo i komfort studiowania.

Forma hybrydowa oznacza, że:

  • Wszystkie ćwiczenia dla studentów pierwszego semestru oraz wybrane ćwiczenia i seminaria dla studentów wyższych semestrów będą realizowane w formie tradycyjnej w siedzibie Uczelni, a w trakcie ich prowadzenia zostaną zachowane zasady koniecznego reżimu sanitarnego. Ćwiczenia dla studentów pierwszego oraz wyższych semestrów, którzy nie będą mogli osobiście w nich uczestniczyć zostaną zorganizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
  • Wykłady oraz konwersatoria będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Studentom zostaną udostępnione materiały dydaktyczne wspierające proces kształcenia.

Zajęcia dla studentów pierwszego semestru rozpoczynają się 19 października 2020 r., a dla pozostałych studentów zgodnie z harmonogramem organizacji roku akademickiego 2020/2021 (Zarządzenie Nr 6/04/2020 Rektora AFiB Vistula z dnia 30.04.2020 r. oraz Zarządzenie Nr 8/04/2020 Rektora SGTiH Vistula z dnia 30.04.2020 r.).

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.