DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Vistulanki” z nowym trenerem… I kolejnymi zwycięstwami

„Vistulanki” z nowym trenerem… I kolejnymi zwycięstwami

Początek tygodnia upłynął pod znakiem siatkarskich emocji na drugoligowych parkietach. Nasze zawodniczki w poniedziałek i wtorek rozegrały dwa ligowe mecze z rezerwami AZS UW, wysoko wygrywając w obu spotkaniach. Była to zarazem okazja do debiutu dla nowego szkoleniowca „Vistulanek”, którym został Maciej Kosmol.

Nowy trener naszej drużyny jeszcze do niedawna prowadził występującą w ORLEN Lidze Legionovię Legionowo. W przeszłości był również szkoleniowcem Budowlanych Łódź, Centrostalu Bydgoszcz i… Współpracującej dziś z Vistulą Sparty Warszawa. Zatrudnienie tak znanego trenera potwierdza, że władze uczelni poważnie traktują swój zespół siatkarek, który ma w przyszłości walczyć o najwyższe cele akademickiej piłki siatkowej.

– Cieszę się, że to właśnie z Maćkiem będę współtworzyć sztab zespołu naszej uczelni – powiedział kierownik drużyny Maciej Szewczyk – To prawdziwy profesjonalista i uważam, że jego osoba bardzo pomoże nam w walce o medale Akademickich Mistrzostw Polski.

W obu meczach Vistula odniosła przekonujące zwycięstwa, choć zawodniczki z UW bardzo starały się nawiązać równą walkę. Trener Kosmol eksperymentował ze składem, dzięki czemu mógł przetestować umiejętności większości zawodniczek (z wyjątkiem kontuzjowanych: Aleksandry Gancarz i Anny Łukasiewicz).

poniedziałek: AZS UW II 0:3 AZS AFiB Vistula (10:25, 14:25, 19:25)

Vistula: Michor, Witowska, Adamska, Mazur, Cieśnik, Pogorzelska, Bulbak (libero) oraz Pelczarska, Bondar, Shulzhenok i Kartowicz.

wtorek: AZS AFiB Vistula 3:0 AZS UW II (25:7, 25:18, 25:14)

Vistula: Michor, Pelczarska, Mazur, Shulzhenok, Bondar, Cieśnik, Adamska (libero) oraz Kartowicz i Kashmiri.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.