UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Vistulanki w finale mistrzostw Polski

Vistulanki w finale mistrzostw Polski

Siatkarki Akademii Finansów i Biznesu Vistula awansowały do finału Akademickich Mistrzostw Polski. Medalowe mecze rozegrają w maju w Opolu (dokładne daty nie są jeszcze podane). Vistulanki zawdzięczają awans świetnej grze w półfinałach w Łodzi, w których zajęły trzecie miejsce.

Podopieczne trener Jolanty Studziennej jak burza przeszły przez fazę grupową, nie dając szans Politechnice Łódzkiej i Uniwersytetowi Warmińsko-Mazurskiemu. W kluczowym w kontekście awansu do finałów AMP ćwierćfinale, w prawdziwym dreszczowcu pokonały studentki Szkoły Głównej Handlowej. Rywalki Vistulanek miały już „w górze” dwie piłki meczowe, jednak ostatecznie to nasze reprezentantki wygrały w decydującej partii 16:14.

Pomimo potknięcia w półfinale i przegranej z warszawskim AWF-em, nasza ekipa pozostawiła po sobie dobre wrażenie. W meczu o trzecie miejsce po raz drugi pewnie ograła olsztyński UWM 2:0.

Byłem na wszystkich meczach naszych reprezentantek podczas tego turnieju – opowiada prezes AZS Vistula Maciej Szewczyk – Bardzo się cieszę, że po roku przerwy powracamy do najlepszej „szesnastki” w Polsce.

​Trzymamy kciuki i czekamy na medal!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.