UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Vistula zaprasza na Targi Good Game!

Vistula zaprasza na Targi Good Game!

Jesteś świeżo upieczonym maturzystą? A może licealistą, który z egzaminem dojrzałości zmierzy się w nadchodzącym roku szkolnym? Świat gier to Twój świat? Zapraszamy Cię 23-25 września do Ptak Warsaw Expo, gdzie odbędzie się największe wydarzenie gamingowe w Polsce!

Targi GOODGAME to nic innego jak wielkie święto każdego gracza. W programie targów organizatorzy zaplanowali e-sportową rywalizację pod okiem YouTuberów, turniej Cosplay, Turniej Heartstone strefy tematyczne oraz wiele innych atrakcji.
Podczas wydarzenia, wśród licznej grupy wystawców znajdzie się również Akademia Finansów i Biznesu Vistula! Będzie to dobra okazja, by porozmawiać ze studentami i pracownikami uczelni, uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie i poznać ofertę studiów Programista gier komputerowych.

Do zobaczenia 23, 24 i 25 września w PTAK WARSAW EXPO, Al. Katowicka 62, Nadarzyn, Hala F.

Uwaga: pierwsze 40 osób, które zgłoszą się do przedstawiciela Uczelni (Tshirt z logo Vistuli) pod wejściem głównym do hali F i podadzą hasło „Vistula – good choice!” otrzymają bilet wstępu za darmo!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.