UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Vistula Web Warsaw summer camp

Vistula Web Warsaw summer camp

Studiujesz Informatykę w Grupie Uczelni Vistula? Zastanawiasz się jak wygląda praca informatyka? Serdecznie zapraszamy do udziału w Vistula Web Warsaw summer camp, trwającego od 20 czerwca do 20 lipca, podczas którego poczujesz prawdziwą atmosferę informatycznych przedsiębiorstw. Praktyczne zajęcia odbywać się będą codziennie w godz. 10:00-16:00 w kampusie Grupy Uczelni Vistula w grupach 10-osobowych.

Nauczysz się:

  • Git jako system kontroli wersji
  • HTML / CSS / JS
  • NodeJS + Express.js na stronie serwera
  • MongoDB + Mongoose jako baza danych dla aplikacji internetowych

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim i jest skierowane jest do studentów Informatyki Grupy Uczelni Vistula. Zgłoszenia należy przesyłać do 12 czerwca wypełniając formularz znajdujący się TUTAJ. O udziale w Vistula Web Warsaw summer camp decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału to 1000 zł. Wszystkie pytania można kierować na adres: y.nikan@vistula.edu.pl.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.