UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Vistula Open Board Day

Vistula Open Board Day

Początek: pt., 31 mar 2017, 16:30
Koniec: pt., 31 mar 2017, 18:00

Gratka dla miłośników gier planszowych i karcianych! Podczas dwudniowej imprezy 31 marca i 1 kwietnia będziecie mieli okazję stworzyć własną grę i pograć w kilkanaście popularnych planszówek i karcianek.

Vistula Open Board Day  będzie podzielone na dwie części. Pierwsza z nich to konkurs Vistula Open Board Game Jam. Zespoły liczące od 1 do 5 osób (można zapisywać już gotowe zespoły lub dobrać się w nie dopiero na miejscu) będą miały 24 godziny na zaprojektowanie prototypu gry na określony temat. Zwycięski prototyp dostanie wsparcie Uczelni i patronów Game Jam i szansę wprowadzenia gry na rynek.

REGULAMIN

Drugiego dnia odpoczywamy – każdy kto dołączy do wydarzenia, będzie mógł za darmo pograć w zebrane przez organizatorów gry m.in. Sabotażystę, Mafię, UNO, Munchkina, 5 sekund, Quo Vadis czy klasyczne szachy, warcaby oraz Scrabble.

Zapraszamy w piątek, 31.03 o godz. 16:30  i w sobotę, 1.04 od 10:00 do kampusu Grupy Uczelni Vistula.

Patron wydarzenia:

Stowarzyszenie „Avangarda” – warszawska organizacja, zajmująca się szeroko pojętą fantastyką. Organizatorzy wielu konwentów (coroczne Avangarda i ZjAva oraz ogólnopolski Polcon w 2013) współtwórcy wydarzeń kulturalnych w całej Warszawie (Noc Muzeów, Planszówki na Narodowym, dni dzielnic, imprezy kół naukowych). Partnerzy organizacji uczelnianych, przedszkoli, szkół i urzędów miejskich. Stowarzyszenie zrzesza fanów fantastyki, którzy wplatają swoją pasję w żywą, kulturalną tkankę swojego miasta.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.