UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Uroczyste wręczenie dyplomów za prowadzoną działalność naukową w AFiB Vistula

Uroczyste wręczenie dyplomów za prowadzoną działalność naukową w AFiB Vistula

Uroczyste wręczenie dyplomów za prowadzoną działalność naukową

20 lutego 2023 r. w sali Senatu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów za prowadzoną działalność i aktywność naukową pracowników badawczo-dydaktycznych Akademii Finansów i Biznesu Vistula. 

Nagrody zostały przyznane zgodnie z zarządzeniem rektora z 11 kwietnia 2022 r. Wyróżnieni zostali pracownicy zatrudnieni w AFiB Vistula, którzy w 2022 roku opublikowali prace naukowe wyceniane wg listy MEiN na 70 pkt i wyżej oraz pracownicy, którzy złożyli wnioski o finansowanie grantów w Narodowym Centrum Nauki lub innej agencji państwowej.

Komisja w składzie: prorektor ds. nauki oraz czterej dyrektorzy dyscyplin objętych parametryzacją przyznali 18 nagród za publikację artykułu naukowego/ monografii oraz 6 nagród – za złożenie wniosku o grant. 

Wręczenie dyplomów to pierwsza taka uroczystość w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Uhonorowanie pracowników uczelni ma zachęcić kadrę do aktywności naukowo-badawczej. – Uroczystość dzisiejsza jest precedensem będącym formą docenienia przez władze uczelni aktywnych naukowo pracowników przypisanych do 4 dyscyplin objętych parametryzacją, której wyniki okazały się korzystne dla AFiB Vistula – podkreślił dr hab. Wawrzyniec Konarski, profesor i rektor AFiB Vistula. 

W wyniku ewaluacji działalności naukowej dokonanej przez MEiN nasza uczelnia uzyskała kategorię „A” dla dyscyplin historia oraz nauki o zarządzaniu jakości i kategorię „B+” dla nauk o polityce i administracji oraz ekonomii i finansów. Uzyskane kategorie uprawniają Uczelnie Vistula do nadawania stopni naukowych w każdej z czterech ewaluowanych dyscyplin, do prowadzenia szkoły doktorskiej i samodzielnego tworzenia kierunków studiów.  

Wszystkim Państwu serdecznie gratulujemy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.