UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Uroczyste rozpoczęcie Roku Akademickiego 2016/2017 za nami

Uroczyste rozpoczęcie Roku Akademickiego 2016/2017 za nami

12 października 2016 roku odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 Grupy Uczelni Vistula. Na uroczystości pojawiła się cała społeczność akademicka oraz goście specjalni – przedstawiciele świata nauki, biznesu i polityki.

Uroczystość rozpoczął prof. Witold Orłowski, Rektor AFiB Vistula, a chwilę później wykład inauguracyjny wygłosił sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, dr Jerzy Kwieciński. Podkreślił wkład, jaki absolwenci wnoszą w rozwój gospodarki Polski i zaznaczył, że należy stworzyć studentom tak dobre warunki, by po zakończeniu studiów chcieli pozostać w kraju. Minister przedstawił też wizję nowej polityki rozwoju, opartej na większej innowacyjności w wymiarze gospodarczym, społecznym i administracyjnym oraz utrzymaniu wymiany handlowej nie tylko z Unią Europejską, ale także krajami azjatyckimi oraz naszymi sąsiadami, w tym Ukrainą.

Podczas Inauguracji absolwenci otrzymali dyplomy i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe. Studenci Grupy Uczelni Vistula: Pan Łukasz Leśniak oraz Nurgazy Zamirbekov opowiedzieli o tym, jak połączyć naukę z pracą zawodową, przedstawili również swoją receptę na sukces, a konkluzja była jednakowa: wszystko zależy od nas samych!

Nie mogło zabraknąć oczywiście oficjalnego aktu immatrykulacji, potwierdzającego oficjalne przyjęcie nowych członków w poczet studentów Grupy Uczelni Vistula. Oficjalną część zwieńczyła tradycyjna pieśń studencka Gaudeamus igitur w wykonaniu uczelnianego chóru.

Niespodzianką był występ artystyczny duetu GlassDuo, który zagrał najpopularniejsze przeboje muzyki popularnej i klasycznej na… kieliszkach. Muzyka „szklanej harfy” zrobiła na zgromadzonych niesamowite wrażenie.

Wszystkim członkom społeczności akademickiej Grupy Uczelni Vistula życzymy sukcesów w nowym Roku Akademickim!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.