UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Unia Europejska na zakręcie

Unia Europejska na zakręcie

Początek: sob., 19 mar 2016, 12:00
Koniec: sob., 19 mar 2016, 14:00

Instytut Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula 
zaprasza na wykład  Posła do Parlamentu  Europejskiego, Adama Szejnfelda n.t: „Unia Europejska na zakręcie”.  Wykład odbędzie się w dniu 19 marca (sobota) 2016 r., o godz. 10:00, w sali 21 Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Warszawa, ul. Stokłosy 3.

„Unia na zakręcie”, to wykład zawierający prezentację największych zagrożeń, jakie w ostatnich latach dotknęły Unię Europejską i jej państwa członkowskie oraz analizę możliwego ich wpływu na Wspólnotę. Nie mniej ważnym zagadnieniem jest ocena dotychczasowego efektu integracji dla Polski oraz naszych priorytetów na przyszłość. W ramach planowanego spotkania przewiduję się dyskusję na temat działań, jakie Zjednoczona Europa powinna podjąć w celu naprawy swojej sytuacji.

Wykład składa się ośmiu części:

Wstęp.
Kryzys finansowy.
Fala uchodźców.
Samobójstwo na raty.
Radykalizacja postaw.
Zagrożenie wojną.
Co z Polską?
Podsumowanie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.