DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Event – zabawa czy marketing ?

Event – zabawa czy marketing ?

Początek: śr., 27 sty 2016, 10:00
Koniec: śr., 27 sty 2016, 12:30

Serdecznie zapraszamy na wykład pani Marty Dunin – Michałowskiej, Prezes Zarządu Agencji Mea Group oraz Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej, która wprowadzi uczestników spotkania w „świat eventów”. Opowie o cechach dobrego Event Managera oraz wyzwaniach, jakie czekają w tej pasjonującej, ale niełatwej pracy, wymagającej rozległej wiedzy z wielu dziedzin, w tym z marketingu, PR, psychologii, socjologii, kultury itd. 

W trakcie spotkania odbędą się również warsztaty wprowadzające zainteresowanych w tajniki tej specjalności, bo event to nie tylko impreza, ale również narzędzie.

Warto przyjść i posłuchać!

Aktywne uczestnictwo w tym niezwykłym spotkaniu może okazać się dla jednych inspiracją i bodźcem do podjęcia właściwej decyzji życiowej, a dla innych, już zdecydowanych, potwierdzeniem, że to właśnie chcą w życiu robić.

Wykład odbędzie się 21 stycznia o godz. 10.05 – 12.00 w Auli nr 2 B. 

  
Marta Dunin-Michałowska
Prezes Zarządu agencji Mea Group, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej
Założycielka, właścicielka i Prezes Zarządu Mea Group – agencji marketingu zintegrowanego specjalizującej się w organizacji eventów.
Z branżą eventową związana od 1997 roku. Własną firmę, pierwotnie agencję Mea Event, a obecnie Mea Group założyła w 2008 roku. Od tej pory konsekwentnie rozwija jej działalność, W tej chwili agencja Mea Group jest jednym z najważniejszych graczy na polskim rynku organizacji spotkań. Agencja realizuje projekty dla Klientów reprezentujących niemal wszystkie sektory rynkowe i branże.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.