UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Umiędzynarodowienie curriculum – warsztaty na Vistuli

Umiędzynarodowienie curriculum – warsztaty na Vistuli

Początek: czw., 14 cze 2018, 10:00
Koniec: pt., 15 cze 2018, 00:00

Polskie uczelnie od dawna aktywnie działają w obszarze mobilności, wspierając klasyczne umiędzynarodowienie w szkolnictwie wyższym. W tym obszarze Vistula jest w awangardzie. W prestiżowym rankingu Perspektyw nasza uczelnia zajmuje w kategorii umiędzynarodowienia pierwsze miejsce.

W dobie Global Citizenship, czy global talent competition poszukiwanie i modelowanie rozwiązań sprzyjających umiędzynarodowieniu kształcenia jest odpowiedzią na potrzeby studentów i warunkiem rozwoju uczelni. Umiędzynarodowienie, na dłuższą metę, zmienia też społeczeństwa.

W ramach konferencji Leadership Forum in Higher Education odbędą się na Vistuli warsztaty na temat umiędzynarodowienia curriculum, które wskażą drogi podnoszenia jakości programów nauczania poprzez włączenie do treści programów wymiaru międzynarodowego i międzykulturowego.
Warsztaty poprowadzą Claudia Bulnes Sanchez oraz Eveke de Louw z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Hadze, które od lat zajmują się tym zagadnieniem.
Organizatorem konferencji Leadership Forum in Higher Education jest Justyna Gieżyńska, prezes Luminar Foundation oraz dyrektor Studybility

Patronem honorowym jest Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosław Gowin.
Warsztaty są dla gospodarzy bezpłatne. Rejestrację prowadzi Pani Renata Krajewska.

Zapraszamy 14-15 czerwca 2018 r.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.