UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Uczelnia Vistula weźmie udział w PRME Global Forum 2023

Uczelnia Vistula weźmie udział w PRME Global Forum 2023

Przed nami 11. edycja PRME Global Forum. Wydarzenie będzie globalną debatą o tym, w jaki sposób edukacja biznesowa może pomóc w realizacji programu zrównoważonego rozwoju na całym świecie. Forum z udziałem Uczelni Vistula odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2023 r. w Gabelli School of Business Uniwersytetu Fordham w Nowym Jorku. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest od 2019 roku członkiem PRME i aktywnie uczestniczy w tworzeniu trendów zrównoważonego rozwoju w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Natura kierowania firmą zmienia się. Dziś chodzi nie tylko o generowanie bogactwa, ale także o osiąganie bardziej holistycznych celów. Od liderów oczekuje się, że uczynią z przedsiębiorstw narzędzie do rozwiązywania środowiskowych i społecznych problemów, z którymi mierzy się świat. Dlatego instytucje edukacyjne stają przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest przygotowanie odpowiedzialnych liderów, którzy będą działać, kierując się zasadami wyrażonymi w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych. Edukacja w zakresie odpowiedzialnego zarządzania ma na celu rozwój ludzi, którzy poprowadzą swoje organizacje do promowania wolności, sprawiedliwości, pokoju i dobrobytu w zdrowym i odpornym ekosystemie.

PRME Global Forum 2023 będzie globalną debatą o tym, w jaki sposób edukacja biznesowa może pomóc w realizacji programu zrównoważonego rozwoju na całym świecie.

W ramach obrad nastąpi podsumowanie działań PRME w ciągu ostatniego roku. Uczestnicy mają też przyjąć 7 zasad PRME. W programie jest także dyskusja nt. problemów pedagogiki, klimatu, technologii cyfrowej i przywództwa.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest od 2019 roku członkiem PRME i aktywnie uczestniczy w tworzeniu trendów zrównoważonego rozwoju w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Współtworzy i zmienia rzeczywistość edukacji na świecie. Konsultuje różne inicjatywy w tym obszarze, dzieli się dobrymi praktykami i błędami, nawiązuje współpracę z uczelniami i zagranicznymi organizacjami, co może przyczynić się do realizacji wspólnych projektów z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz podejmowania nowych inicjatyw mających na celu wdrażanie 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.