UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Uczelnia Vistula partnerem Międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion

Uczelnia Vistula partnerem Międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion

Dynamiczny rozwój technologii wymusza szybkie zmiany w zakresie nowych form uczenia się. Najnowszym trendom, narzędziom i nowemu podejściu do cyfrowego uczenia się będzie poświęcona szósta edycja Międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion. Uczelnia Vistula jako lider e-learningu akademickiego już po raz kolejny została partnerem tego ważnego wydarzenia.

Uczelnia Vistula od lat jest liderem w nauczaniu online. Dysponuje własną platformą e-learningową. Posiada gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. Liczba studentów, którzy wybierają ten tryb studiów, dynamicznie rośnie.
Dlatego jest naturalne, że Uczelnia Vistula jako lider e-learningu akademickiego wchodzi w partnerstwo z liderami e-learningu biznesowego.

Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion to jedyna w Polsce i największa w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona digital learningowi oraz cyfrowej transformacji uczenia się. Tematy te nabrały szczególnego znaczenia w czasach pandemii COVID-19.
Skala inwestycji w tego typu działania dynamicznie wtedy wzrosła, ale ta tendencja wciąż się utrzymuje.
Konferencja jest skierowana do przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz profesjonalnych dostawców usług w obszarze digital learning.

W programie jest sesja plenarna oraz różnorodne sesje w dwóch ścieżkach tematycznych:

  • Strategia, kontent – praktyka i doświadczenie,
  • technologie szkoleniowe.

Konferencja daje możliwość integracji i wymiany poglądów przedstawicieli największych korporacji, środowisk akademickich i firm doradczych. Jest wyjątkową okazją do inspirowania i dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem w obszarze trendów i strategii cyfrowych szkoleń oraz technologii digital learning. Umożliwia nawiązanie nowych relacji biznesowych i towarzyskich, które otworzą jeszcze szerszą perspektywę dla rozwoju świata i technologii e-learning w Polsce.
Wśród prelegentów są m.in. Stella Collins, pasjonatka nowoczesnych technologii i neuronauki, Michelle Parry-Slater, strateg i praktyk rozwoju organizacji i kształtowania kultury organizacyjnej, Leonard Houx, autor licznych publikacji o zdalnym uczeniu się i dyrektor ds. projektowania digital learningu oraz Ger Driesen, pasjonat trendów L&D, w tym oferowania User Experience. Uczestniczyć będą również przedstawiciele takich organizacji i firm, jak iPro Sp. z o.o., HCM Deck, Wellms, Goelett, Accenture, Cornerstone, Berlitz Poland i OPI PIB.

Serdecznie zapraszamy
28 listopada 2022 r. w ARCHE Hotel w Warszawie, Aleja Krakowska 237

WIĘCEJ: www.elearning-fusion.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.