Strona główna / News / Uczelnia Vistula partnerem merytorycznym VII Międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion

Dynamiczny rozwój technologii wymusza szybkie zmiany w zakresie nowych formuł uczenia się. Najnowszym trendom, narzędziom i nowemu podejściu do cyfrowego uczenia się będzie poświęcona VII Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion. Uczelnia Vistula jako lider e-learningu akademickiego już po raz kolejny będzie partnerem tego ważnego wydarzenia.

Uczelnia Vistula od lat jest liderem w nauczaniu online. Dysponuje własną platformą e-learningową. Posiada gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. Liczba studentów, którzy wybierają ten tryb studiów, stale rośnie.

Dlatego jest naturalne, że Uczelnia Vistula jako lider e-learningu akademickiego wchodzi w partnerstwo z liderami e-learningu biznesowego.

Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion to jedyne w Polsce i największe w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wydarzenie poświęcone digital learningowi oraz cyfrowej transformacji uczenia się. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 50 prelegentów z Polski, UK, Holandii i USA. Wśród tematów będą:

• Learning Experience Platform,
  • Immersive Learning (VR),
  • Reskilling,
  • Artificial Inteligence for Learning,
  • Learning Analitics,
  • Upskilloing.

Konferencja daje możliwość integracji i wymiany poglądów przedstawicieli największych korporacji, środowisk akademickich i firm doradczych. Jest wyjątkową okazją do inspirowania i dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem w obszarze trendów i strategii cyfrowych szkoleń oraz technolgii digital learning. Umożliwia nawiązanie nowych relacji biznesowych i towarzyskich, które otworzą jeszcze szerszą perspektywę dla rozwoju technologii e-learning w Polsce.

Serdecznie zapraszamy

14-15 listopada 2023 r. w hotelu ARCHE Hotel Krakowska w Warszawie, Aleja Krakowska 237

WIĘCEJ: www.elearning-fusion.pl