UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Twój głos się liczy! Ruszają wybory do samorządu studenckiego.

Twój głos się liczy! Ruszają wybory do samorządu studenckiego.

Początek: pt., 12 paź 2018, 00:00
Koniec: śr., 31 paź 2018, 00:00

Chcesz mieć wpływ na rozwój uczelni? Wiesz czego brakuje studentom, masz głowę pełną pomysłów i chcesz wprowadzić to w życie – kandyduj do Samorządu Studenckiego Grupy Uczelni Vistula! Poznasz nowych ludzi i zdobędziesz nowe doświadczenia. Każdy student ma głos i każdy może zgłosić swoją kandydaturę.

Termin zgłaszania kandydatów – 11-24.10.2018 r.
• zgłaszanie odbywa się online
• chętni zgłaszają się sami

Głosowanie – 24-31.10.2018 4
• glosowanie odbywa się online
• każdy student może oddać dwa glosy

Ogłoszenie wyników głosowania – 01.11.2018 r.

Startuj w wyborach! Wybierz swoich przedstawicieli!

ZGŁOŚ SIĘ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.