DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Turning Technologies Poland

Turning Technologies Poland

Początek: pon., 26 paź 2015, 09:00
Koniec: pon., 26 paź 2015, 17:00

Przygotuj się na długo oczekiwaną konferencję Turning Technologies Poland, w Warszawie. Będzie to zabawne i ekscytujące doświadczenie edukacyjne, różne od innych tego typu wydarzeń. Nie pozwól, aby ominęła Cię ta wyjątkowa okazja zdobycia ciekawej i przydatnej wiedzy.

Czego możesz oczekiwać:

W wydarzeniu wezmą udział użytkownicy produktów amerykańskiej firmy TurningPoint pochodzący z całego świata. Tematyka konferencji jest skierowana do wszystkich pracowników sektora edukacyjnego, niezależnie od reprezentowanej przez nich dziedziny nauki. W trakcie poszczególnych sesji wykładowych przedstawione zostaną różnorodne zagadnienia począwszy od wykorzystania interaktywnych systemów do udzielania odpowiedzi przez studentów (Student Response Systems) w strategii nauczania zwanej ‘instrukcją koleżeńską’ (Peer Instruction), poprzez rozwój umiejętności dokonywania samooceny przez uczących się, do sposobów zwiększenia zaangażowania studentów w proces nauki poprzez wykorzystanie w czasie wykładu łączy porównawczych – wszystko to w oparciu o najwyższej klasy praktykę i strategie pedagogiczne. Wzbogać swoją wiedzę na temat rozwiązań służących do oceniania pracy studentów i gromadzenia danych w trakcie sesji przygotowanych specjalnie na to wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Główny prelegent: 


Dr Eric Mazur 
Wykładowca fizyki i fizyki stosowanej na Uniwersytecie Harvarda, Dziekan Wydziału Fizyki Stosowanej. Metody dydaktyczne dr Mazura są powszechnie znane i stosowane na całym świecie w nauczaniu wielu dyscyplin naukowych. Jest on autorem i współautorem blisko 300 publikacji naukowych, licznych patentów, a także kilku książek, w tym, Peer Instruction: A User’s Manual.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.