UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Turniej piłki nożnej w Vistuli

Turniej piłki nożnej w Vistuli

Football
Początek: sob., 30 lis 2019, 10:00

Będzie ekscytująca rywalizacja i wielkie emocje. Europejskie Stowarzyszenie Studentów we współpracy z Programem Mentoringu, Stowarzyszeniem Studentów Bliskiego Wschodu oraz klubem AZS zapraszają studentów do wzięcia udziału w corocznym Turnieju Piłkarskim Vistuli, który odbędzie się 30 listopada.

To już III edycja tego sportowego wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością. O zwycięstwo w turnieju zawalczy 16 zespołów. Każda drużyna może liczyć nie więcej niż 8 zawodników.

Rejestracja online trwa do 25 listopada: bit.ly/footballvistula19.

Opłatę w wysokości 5 zł od każdego zawodnika należy wnieść osobiście w pokoju 31, w poniedziałek lub piątek, w godz. 12.00-14.00.

Szczegółowych informacji udzieli wam Abdo, tel. +48 793 281 415.

Piłka nożna jest nieprzewidywalna. Czeka was wiele niespodzianek!

Serdecznie zapraszamy  

30 listopada 2019 r., godz. 10.00, sala sportowa.

Zasady turnieju znajdziecie na Instagramie @vistula.eu lub @mentoring_vistula.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.