UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Trwa rekrutacja na studia

Trwa rekrutacja na studia

Studia o profilu ekonomiczno-biznesowym, hotelarsko-turystycznym, architektura i urbanistyka w języku angielskim, a może studia mobilne? GUV rozpoczyna rekrutację! Jeżeli czujesz, że nie mieścisz się w formacie zwykłej uczelni, chcesz pogłębiać swoją kreatywność i nauczyć się przedsiębiorczości, nie zwlekaj!

Zapisz się na studia już dziś!
Grupy Uczelni VISTULA, w której skład wchodzą: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie zaprasza na studia. Jako nasz przyszły student masz możliwość wybrać swoją własną ścieżkę rozwoju! Proponujemy Ci partnerskie relacje student-nauczyciel, nacisk na elastyczność, kreatywność, przedsiębiorczość, zdobycie cennych umiejętności społecznych oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w nauczaniu. Na korytarzach usłyszysz niemal wszystkie języki świata, będziesz się uczył razem z obcokrajowcami, a zajęcia poprowadzą wykładowcy z zagranicy.

Możesz wybierać spośród bogatej oferty kierunków studiów I i II stopnia, o profilu ekonomiczno-biznesowym: ekonomia, finanse i rachunkowość, stosunki międzynarodowe i zarządzanie, hotelarsko-turystycznym: turystyka i rekreacja, czy lingwistycznym: anglistyka, iberystyka, turkologia. Jeżeli chcesz otrzymać jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów na świecie i być bardziej konkurencyjny na rynku pracy, wybierz jeden z proponowanych przez nas programów University of London.

Jeżeli pracujesz i preferujesz indywidualny tryb nauki, specjalnie dla Ciebie AFiB Vistula przygotowała ofertę studiów mobilnych, które wykorzystują najnowsze rozwiązania metodyczne (multimedialne ćwiczenia, filmy, grywalizację). Otrzymasz dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci niestacjonarni, różnica polega na organizacji nauki – 60% zajęć odbywa się w trybie mobilnym, 40% – na uczelni. Już od jesieni możesz rozpocząć naukę na studiach mobilnych I i II stopnia na kierunkach Ekonomia, Finanse i Rachunkowość i Zarządzanie.

Nie zwlekaj!
Zarejestruj się online TUTAJ dream apply lub przyjdź osobiście do Biura Rekrutacji, znajdującego się w siedzibie naszej Uczelni, przy ul. Stokłosy 3, pok. 28

Masz pytanie?
Napisz do nas: rekrutacja@vistula.edu.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.