UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Prowadzimy rekrutację w Uczelniach Vistula

Prowadzimy rekrutację w Uczelniach Vistula

kobieta, vistula, uniwersytet, budynek, na zewnątrz

Nie czekaj z rozpoczęciem studiów do października. Wykorzystaj szansę, jaką dają ci Uczelnie Vistula. Rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Nabór potrwa do 15 marca 2020 r.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś studiów lub zastanawiasz się nad zmianą kierunku albo podjęciem studiów równoległych – droga otwarta. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to uczelnie, w których jest prowadzona zarówno rekrutacja zimowa, jak i rekrutacja letnia. Od grudnia do marca trwa nabór na semestr letni, który zaczyna się w lutym, natomiast od lipca do października – na semestr zimowy.

Wyselekcjonowane kierunki przyszłości

Rekrutacja prowadzona dwa razy w roku jest odpowiedzią na oczekiwania osób, poszukujących optymalnego rozwiązania. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula właśnie ruszyła rekrutacja na semestr letni. Sprawdź bogatą ofertę uczelni. Znajdziesz w nich studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, a także podyplomowe, których programy są stale dostosowywane do potrzeb rynku pracy i oczekiwań studentów. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, w tym również online – z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Uczelnia prostudencka

Uczelnie Vistula oferują unikatowe warunki studiowania. Będziesz uczył się i zdobywał doświadczenie w ambitnym, międzynarodowym środowisku. Pod opieką opiekunów biznesowych oraz wybitnych wykładowców zdobędziesz wiedzę, która będzie ci potrzebna w przyszłości. Dzięki Programowi Mentoringu rozwiniesz swój indywidualny potencjał. Biuro Karier pomoże ci rozwinąć pożądane na rynku kompetencje i nawiązać kontakty z biznesem. Otrzymasz dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży, również w ramach unijnych programów. Dwa razy w roku będziesz mógł wziąć udział w Targach Pracy. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera zaplanujesz swoją ścieżkę rozwoju.

Vistula – wyjątkowe korzyści

W trakcie studiów w Uczelniach Vistula możesz zdobyć uznawane na całym świecie licencje i certyfikaty. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest jedną z nielicznych szkół wyższych w Polsce, które posiadają pełny zakres akredytacji ACCA. Dzięki intensywnej współpracy międzynarodowej prowadzonej przez nasze uczelnie możesz skorzystać z programów zagranicznej wymiany studenckiej. Umowy zawarte z Centria University of Applied Sciences w Finlandii oraz z B.H.M.S. w Szwajcarii dają szanse zdobycia podwójnego lub nawet potrójnego dyplomu.

Aplikuj online już teraz!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.