UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Trendy rozwojowe między Chinami a Polską w międzynarodowej strukturze zmian i rekombinacji

Początek: niedz., 04 cze 2017, 09:30
Koniec: niedz., 04 cze 2017, 14:30

Serdecznie zapraszamy na IV Forum Strategii Rozwoju Narodowego Chin, Rosji i Europy Środkowo-Wschodniej pt: „Trendy rozwojowe między Chinami a Polską w międzynarodowej strukturze zmian i rekombinacji”. Organizatorem Forum jest Instytut Filozofii Chińskiej Akademii Nauk Społecznych we współpracy z Grupą Uczelni Vistula. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w godz. 9:30-14:30 w auli A4.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej