UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Tłumy na stoisku SGTiR na 22. Pikniku Naukowym

Tłumy na stoisku SGTiR na 22. Pikniku Naukowym

dziecko, rodzice, zabawa, stolik, piknik

Tłumy zwiedzających odwiedziły nasze stoisko 9 czerwca podczas 22. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, którego tematem przewodnim był „Ruch”.

Uczestnicy pikniku mogli sprawdzić się w przygotowanych ruchowych atrakcjach, a także dowiedzieć się o wpływie ruchu i diety na zdrowie człowieka. Wśród zadań z jakimi zmagali się odwiedzający stoisko SGTiR były między innymi:

-rozpoznawanie „w ciemno” dyscyplin sportowych po przyborach w nich wykorzystywanych;

-dopasowywanie aktywności ruchowych, które trzeba wykonać, aby spalić kalorie dostarczane z pożywieniem;

– rebusy, łamigłówki, krzyżówki na temat zdrowia, diety i ruchu;

– rzucanie do celu, przejażdżka na rowerze stacjonarnym, zabawa szybkościowa (liczbówka).

W Studenckiej Poradni Dietetycznej można było uzyskać cenne informacje dotyczące diety i składu ciała. Uczestnicy po realizacji zadań otrzymywali sportowe nagrody i ulotki na temat zdrowia, ruchu i diety.

Stoisko Wydziału Turystyki i Rekreacji cieszyło się dużym zainteresowaniem, również dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy – Studentów, którzy swoje zadania zrealizowali w 100%!

Do zobaczenia na kolejnym Pikniku za rok i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na FACEBOOKU Uczelni.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.