DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Tłumy odwiedzających na stoisku SGTiR na 21. Pikniku Naukowym

Tłumy odwiedzających na stoisku SGTiR na 21. Pikniku Naukowym

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, z Grupy Uczelni Vistula była jednym z uczestników 21. Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym. Największą w Europie imprezę plenerową o tematyce naukowej odwiedziło ponad 100 tys. osób. Naszemu stoisku przyświecało hasło „Szanujmy dary ziemi”.

Do stoiska dietetyki SGTiR przyciągały m.in. indywidualne porady dietetyczne i badania analizujące typ sylwetki, określające skład ciała czy dokonujące pomiaru tkanki tłuszczowej. Uwagę odwiedzających przykuwała też specjalistyczna wiedza ekspertów i studentów dietetyki, którzy uczyli m.in. jak przechowywać żywność, żeby jej nie marnować i wyjaśniali jak ogromne szkody wyrzucane jedzenie wyrządza środowisku. Dawali też wskazówki jak dieta pomaga w leczeniu chorób cywilizacyjnych. Wszystko to opatrzone konkursami i zabawami dla dzieci, i dorosłych.

Nasze stoisko przyciągnęło też uwagę dziennikarzy i mogliśmy je podziwiać w „Pytaniu na śniadanie” w TVP2 oraz w Polskim Radiu.

Celem Pikniku Naukowego jest upowszechnianie wiedzy z różnych dyscyplin naukowych poprzez prezentowanie ciekawych eksperymentów i doświadczeń, pokazujących naukę jako niezwykle ekscytującą i pasjonującą dziedzinę życia. Co roku uczestniczy w nim około 200 instytucji z Polski i całego świata.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.