UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Targi Pracy JobSpot 2018

Targi Pracy JobSpot 2018

wywiad, targi, reporterka, kamerzysta

Ponad 2000 studentów odwiedziło #JobSpot 2018 na naszej Uczelni!

W szóstej edycji targów pracy #JobSpot wzięło udział ponad 2 tys. z ponad 5 tys. studentów uczących się na Uczelni Vistula. Firmy miały do zaoferowania blisko 350 miejsc pracy i 200 praktyk i staży, z czego ponad 160 płatnych. W tegorocznej edycji targów wzięły udział takie firmy jak: Schneider Electric, Dell, Polkomtel, Grupa Hotelowa Orbis, Polska Agencja Prasowa i wiele innych.

– Dla studentów bardzo ważne są możliwości rozwoju w organizacji, czyli ścieżka kariery. Najczęściej pytali o oferty pracy w międzynarodowych korporacjach. Ważne są dla nich dobre warunki pracy, mam na myśli i te finansowe jak i te związane z pomieszczeniem, lokalizacją itp. Work-life balance – czyli równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym (często elastyczny czas pracy), to kolejny aspekt na który coraz bardziej zwracają uwagę studenci– mówi Ewa Wolniewicz, koordynatorka targów #JobSpot na Uczelni Vistula, na której uczą się studenci z 84 krajów. – Niewątpliwie większa różnorodność środowiska, w którym przebywają studenci Uczelni Vistula, przekrój młodych ludzi z wielu krajów i kultur wpływa na umacnianie i kreację zachowań innowacyjnych oraz proaktywnych, tak cenionych obecnie na rynku pracy – podkreśla Wolniewicz.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.