DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Targi Pracy JobSpot 2016

Targi Pracy JobSpot 2016

Początek: wt., 12 kwi 2016, 09:00
Koniec: wt., 12 kwi 2016, 16:00

Przeglądasz oferty pracy, wysyłasz CV, czekasz… a wymarzona praca jest w zasięgu ręki! Około 50 firm i korporacji z różnych branż, w tym banki, biura podróży, agencje doradztwa personalnego, Grupa Hotelowa Orbis, sieć Plus, nc+, właściciel marek Zara, Massimo Dutti czy Bershka, a do tego Google… Przemawia do wyobraźni? Przyjdź na otwarte targi pracy JobSpot – 12 kwietnia w Grupie Uczelni VISTULA w Warszawie. Udział bezpłatny. Nie przegap okazji! Wystarczy się zarejestrować!

Targi pracy JobSpot trwale i z sukcesem wpisały się w kalendarz najlepszych wydarzeń tego typu w Warszawie. Rok temu podczas Jobspot 35 pracodawców zaoferowało 450 miejsc pracy oraz 1750 praktyk i staży. W odpowiedzi na nie blisko 1000 kandydatów złożyło swoje CV i odbyło 3300 rozmów z potencjalnymi pracodawcami. Tegoroczna edycja – pod hasłem ‘wymarzona praca’ ma szanse pobić ten rekord, bo udział w targach zapowiedziało około 50 firm!” – zapowiada Anna Plewa, dyrektor ds. współpracy z biznesem i rozwoju studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

W programie JobSpot 2016 zaplanowano stoiska pracodawców, warsztaty, wykłady, a także indywidualne rozmowy z przedstawicielami firm i rekruterami. Absolwent AFiB Vistula, Jacek Marczenko, zdobył dzięki JobSpot pracę, która otworzyła mu drzwi do kariery. – „Dwa lata temu na JobSpot znalazłem pracę, która była wtedy spełnieniem moich marzeń. Dzięki niej zdobyłem ogromną wiedzę i doświadczenie, które następnie zaowocowały angażem w dużym, międzynarodowym banku”.

Na znalezienie pracy czy praktyk podczas JobSpot w Grupie Uczelni VISTULA mogą liczyć także studenci zagraniczni. Część warsztatów  odbywać  się będzie w języku angielskim, a dodatkowo Polsko Ukraińska Izba Gospodarcza, partner strategiczny wydarzenia, udzielać będzie porad imigrantom na temat uzyskania pozwolenia na pracę w Polsce.

– „Bardzo się cieszę i czekam na najbliższe targi JobSpot. Podczas poprzedniej edycji wydarzenia znalazłem pracę dorywczą w elastycznym systemie godzinowym, którą mogłem pogodzić ją z nauką. W tym roku kończę studia, dlatego zamierzam szukać wymarzonej pracy zgodnej z moim wykształceniem – również podczas JobSpot!” – dodaje pochodzący z zagranicy student II roku studiów uzupełniających magisterskich w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji.

Podczas JobSpot 2016 w Grupie Uczelni VISTULA wszyscy poszukujący pracy będą mieli okazję poznać Google Campus Warsaw, od ekspertów Antal oraz Quintessentially Poland dowiedzieć się, jak przejść przez ogień pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej i znaleźć pracę marzeń. Z kolei specjaliści z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości podpowiedzą, jak zmienić hobby w zawód i założyć własną firmę. A to nie koniec atrakcji! Na uczestników czeka pokaz kulinarny greckiego mistrza kuchni Theo Vafidisa i bezpłatne porady makijażystów z firmy Paese oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

4. edycja targów pracy JobSpot –  12 kwietnia 2016 

RUSZYŁA REJESTRACJA 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.