UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Targi oczami pokolenia „Z”

Targi oczami pokolenia „Z”

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej „2B” zapraszają na spotkanie ekspertów branży targowej pod hasłem „Targi oczami pokolenia Z”. Współorganizatorami wydarzenia są Polska Izba Przemysłu Targowego oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

1 czerwca 2022 r. po raz siódmy jest obchodzony na całym świecie Global Exhibitions Day.

Aby uczcić Święto Targów i pokazać, jak nowe trendy w branży są postrzegane przez młode pokolenie, Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zaprasza na spotkanie ekspertów, które odbędzie się 2 czerwca, w godzinach 14:00-17:00, w Warszawskim Centrum Expo XXI.

W ramach spotkania zaplanowano dialog, w którym wezmą udział:

  • Elżbieta Roeske – wiceprezes zarządu, Grupa MTP;
  • Ewa Woch – wiceprezes zarządu, Targi w Krakowie;
  • Agnieszka Wicha-Dauksza – Dyrektor Wydziału Public Relations, Targi Kielce S.A.;
  • Davide Odella – wiceprezes zarządu, EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe;
  • najbardziej aktywni studenci SGTiH Vistula oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Moderatorem dialogu będzie Magdalena Kondas, redaktor naczelna, MeetingPlanner.pl., przewodnicząca Rady Biznesu SGTiH Vistula.

Celem dialogu jest spojrzenie na targi oczami młodych profesjonalistów, ludzi dorastających w dynamicznie zmieniającym się świecie, w wirtualnej rzeczywistości, w globalnej przestrzeni bez granic. Rozmowa ekspertów branży targowej i studentów może być wstępem do projektowania wydarzeń na miarę młodych ludzi, którzy wchodzą na rynek pracy.

W programie spotkania zaplanowane zostało również podsumowanie działań Rady Biznesu SGTiH Vistula, która już od lat wspiera uczelnię w rozwoju naukowym i dydaktycznym.

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B” podsumują zaś rok akademicki. Najbardziej aktywni otrzymają wyróżnienia od władz uczelni.

Podczas wydarzenia Polska Izba Przemysłu Targowego zaprezentuje działania podejmowane na rzecz propagowania targów w pokoleniu Z.

Serdecznie zapraszamy!

2 czerwca, w godz. 14:00-17:00,
Centrum Expo XXI, Warszawa, ul. I. Prądzyńskiego 12/14, sala C

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.