UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Systemowe przeciwdziałanie i zwalczanie prania pieniędzy” – seminarium Instytutu Finansów AFiB Vistula

„Systemowe przeciwdziałanie i zwalczanie prania pieniędzy” – seminarium Instytutu Finansów AFiB Vistula

table, document, money
Początek: pon., 25 mar 2019, 12:30

Instytut Finansów Akademii Finansów i Biznesu Vistula zaprasza na seminarium z udziałem mgr. Adama Dytkowskiego, który wygłosi wprowadzenie do dyskusji na temat: „Systemowe przeciwdziałanie i zwalczanie prania pieniędzy”.

Prelegent chciałby otworzyć w AFiB Vistula przewód doktorski i przygotować rozprawę na powyższy temat.

Podczas seminarium autor przedstawi charakterystykę rynku finansowego w aspekcie przeciwdziałania i zwalczania prania pieniędzy na początku XXI w. oraz określi tendencje jego rozwoju, atrakcyjność dla przestępców finansowych i zagrożenia dla gospodarki. Prelegent wskaże metody i kanały wykorzystywane do transferu nielegalnych środków finansowych, przedstawi etapy i formy procederu prania pieniędzy oraz nowe trendy w tym obszarze. Scharakteryzuje też rozwiązania międzynarodowe – umowy, wybrane organizacje i akty prawne oraz zaprezentuje wstępną rekomendację abstrakcyjnego i teoretycznego systemu przeciwdziałania praniu pieniędzy.

Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.

Zapraszamy

25 marca 2019, o godz.12:30, w sali Senatu (21)

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.