UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Symulacja konferencji. Lepszy i bezpieczny świat

Symulacja konferencji. Lepszy i bezpieczny świat

Początek: sob., 06 cze 2015, 16:30
Koniec: sob., 06 cze 2015, 18:00

Współpraca polityczna i ekonomiczna, konflikty regionalne i ich wpływ na pokój światowy, środowisko i potrzeba ograniczenia zanieczyszczeń, inne zagadnienia zwiększające bezpieczeństwo – tym tematom będzie poświęcony warsztat dla studentów – symulacja międzynarodowych negocjacji.  Spotkanie odbędzie się 6 maja 2015 r. o godz. 16.30 w auli 4.  

Uczestnicy będą reprezentować kraje: prawdziwe jak np. Ukraina, Polska, Łotwa, lub wymaiginowane, jak np. Republika Bałtycka lub Imperium Alpejskie lub Królestwo Naddunajskie, i siądą za tabliczkami z nazwami ich krajów. Delegacja każdego kraju może liczyć od jednej do trzech osób. Użyjemy naszych prawdziwych nazwisk i wymyślonych tytułów: Minister Spraw Zagranicznych,  Minister Gospodarki, Wiceminister Spraw Zagranicznych/Gospodarki i Ambasador.

Każda delegacja powiadomi (w formie pisemnej) Sekretariat Konferencji o składzie delegacji. Np: delegacja Imperium Alpejskiego składa się z Ministra Spraw Zagranicznych Pana/Pani………… i Ambassadora Pana/Pani ….………………

Porządek dzienny konferencji:

wybór przewodniczącego;
wybór wiceprzewodniczących;
wybór sprawozdawcy;
adres Sekretarza Generalnego ONZ ;
sesja plenarna; /wystąpienia nie dłuższe niż 5’/;
podsumowanie konferencji przez sprawozdawcę;
prezentacja projektu rezolucji przez sprawozdawcę;
głosowanie rezolucjii /przez aklamację, consensus lub głosowanie/;
wytłumaczenie sposobu głosowania;
zdecydowanie o miejscu i dacie następnej konferencji;
losowanie rozmieszczenia krajów podczas następnej konferencji;
inne sprawy;

-zamknięcie konferencji. 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.