UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Świat robotów & artificial intelligence a świat człowieka. Zagrożenia i szanse w perspektywie europejskiej.

Świat robotów & artificial intelligence a świat człowieka. Zagrożenia i szanse w perspektywie europejskiej.

Początek: pt., 20 kwi 2018, 10:00

Roboty wkraczają w wiele sfer naszego życia: infrastrukturę, zdrowie, edukację, usługi czy bezpieczeństwo. Spełniają swoją funkcję również w rolnictwie, gdzie na podstawie analizy historycznej i meteorologicznej potrafią zaplanować zasiewy i zbiory. Jednak jak w pełni kontrolować to zjawisko, aby roboty nie zaczęły nami rządzić?

Wszystkich zainteresowanych tematem robotów i sztucznej inteligencji  zapraszamy na wykład „Świat robotów & artificial intelligence a świat człowieka. Zagrożenia i szanse w perspektywie europejskiej”, który wygłosi dr Michał Boni, poseł VIII kadencji do Parlamentu Europejskiego, były szef zespołu doradców strategicznych premiera RP oraz pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej minister cyfryzacji.

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Zapraszamy w piątek 20 kwietnia o godz. 10:10 do sali Senatu.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.