UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Świat, który zachorował. Co nam przyniesie pandemia?” – spotkanie autorskie online z prof. Witoldem M. Orłowskim, wykładowcą AFiB Vistula

„Świat, który zachorował. Co nam przyniesie pandemia?” – spotkanie autorskie online z prof. Witoldem M. Orłowskim, wykładowcą AFiB Vistula

książka, grafika, okładka

Świat zmienia się na naszych oczach. Dziś jest ciężko chory, a po pandemii koronawirusa będzie inny. Jak głębokie będą zmiany, co z nich wyniknie, jakie są zagrożenia i szanse? Zapraszamy na spotkanie online z prof. Witoldem M. Orłowskim, które odbędzie się 25 maja w godz. 17:00 – 18:00. Wybitny ekonomista, publicysta i wykładowca Akademii Finansów i Biznesu Vistula opowie o swojej najnowszej książce „Świat, który zachorował. Co nam przyniesie pandemia?”.

W związku z pandemią świat odczuwa poważny wstrząs. Ale to dopiero początek zawirowań. Zmiany zajdą w mikroświecie każdego z nas. Czeka nas także transformacja w wymiarze globalnym, recesja, wzrost bezrobocia i przebudowa relacji społecznych. Systemy polityczne odczują silną presję nacjonalizmów i populizmów.

Prof. Witold M. Orłowski – wykładowca Akademii Finansów i Biznesu Vistula, kreśli scenariusze przebiegu wypadków w swojej najnowszej książce “Świat, który zachorował. Co nam przyniesie pandemia?”.

Wybitny ekonomista i publicysta opiera się na aktualnych danych z różnych krajów, ale sięga też do historii. Analizując wielkie epidemie, od czasów Starożytnego Rzymu po współczesność, pokazuje, co może sprzyjać pokonaniu kryzysu oraz jakie okoliczności i decyzje rządzących mogą go pogłębić.

Serdecznie zapraszamy na webinar z udziałem prof. Witolda M. Orłowskiego

25 maja 2020 r., w godz. 17:00 – 18:00 wydarzenie na FB Grupy Uczelni Vistula, wydarzenie jest otwarte: https://www.facebook.com/events/1163436743991911/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.