UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukces wykładowcy SGTiR, dr. Krzysztofa Celucha.

Sukces wykładowcy SGTiR, dr. Krzysztofa Celucha.

portret, fotografia, mężczyzna, garnitur

TOP nauczyciel na TOP liście najbardziej wpływowych postaci w polskiej turystyce!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Krzysztof Celuch znalazł się w gronie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych polskich wykładowców. W prestiżowym plebiscycie dziennika „Polska The Times” Nauczyciel na Medal 2018 zajął 12 miejsce.

Dr Celuch jest jednym z tych wykładowców SGTiR , którzy mają fantastyczny kontakt ze studentami. Jest ceniony i lubiany. Potrafi z pasją i zaangażowaniem przekazywać wiedzę, a także, co jest niezwykle ważne, dzielić się doświadczeniem.

Dr Krzysztof Celuch jest wybitnym praktykiem, mówcą, trenerem, doradcą biznesowym i przedsiębiorcą. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w branży MICE. Bierze udział w wielu wydarzeniach na całym świecie, gdzie promuje Polskę, jako atrakcyjne miejsce dla turystyki biznesowej. Portal branżowy WaszaTurystyka.pl umieścił go na liście stu najbardziej wpływowych postaci w polskiej turystyce w 2018 roku. To elitarne grono osób, które dzięki swoim dokonaniom zawodowym i podejmowanym decyzjom biznesowym lub politycznym przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży turystycznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.