UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukces wykładowcy SGTiR, dr. Krzysztofa Celucha.

Sukces wykładowcy SGTiR, dr. Krzysztofa Celucha.

portret, fotografia, mężczyzna, garnitur

TOP nauczyciel na TOP liście najbardziej wpływowych postaci w polskiej turystyce!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Krzysztof Celuch znalazł się w gronie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych polskich wykładowców. W prestiżowym plebiscycie dziennika „Polska The Times” Nauczyciel na Medal 2018 zajął 12 miejsce.

Dr Celuch jest jednym z tych wykładowców SGTiR , którzy mają fantastyczny kontakt ze studentami. Jest ceniony i lubiany. Potrafi z pasją i zaangażowaniem przekazywać wiedzę, a także, co jest niezwykle ważne, dzielić się doświadczeniem.

Dr Krzysztof Celuch jest wybitnym praktykiem, mówcą, trenerem, doradcą biznesowym i przedsiębiorcą. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w branży MICE. Bierze udział w wielu wydarzeniach na całym świecie, gdzie promuje Polskę, jako atrakcyjne miejsce dla turystyki biznesowej. Portal branżowy WaszaTurystyka.pl umieścił go na liście stu najbardziej wpływowych postaci w polskiej turystyce w 2018 roku. To elitarne grono osób, które dzięki swoim dokonaniom zawodowym i podejmowanym decyzjom biznesowym lub politycznym przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży turystycznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.