UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukces Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019

Sukces Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019

kobieta, wystąpienie, mowa, scena, mikrofon, podium

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula konsekwentnie pnie się w górę w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy. W tegorocznej edycji, w Rankingu Uczelni Niepublicznych dokonała skoku aż o 6 miejsc. Zajęła też 1. miejsce pod względem nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach oraz w kategorii rozwój kadry własnej. Jest to powód do szczególnej dumy i wielkiej satysfakcji.

Sukces Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019 to wyraz uznania dla naszych starań, by przygotować młodych ludzi jak najlepiej do pracy i życia.

Uczelnia kładzie nacisk na praktyczny wymiar edukacji. Realizuje programy, które dają studentom wsparcie w nauce i rozwoju osobistym.W ramach programu Erasmus mogą uczyć się w 40 innych krajach. Dajemy im globalne możliwości.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy to jeden z najbardziej rozbudowanych i najbardziej transparentnych rankingów edukacyjnych na świecie. Jest też jednym z czterech, które posiadają międzynarodowy certyfikat jakości IREG Approved.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.