Strona główna / News / Sukces studentki Vistuli w Indonezji

Sukces studentki Vistuli w Indonezji

medal, dyplom, kobieta

Studentka Vistuli Bunga Almia Gane Sari Santina Putri ma swój udział w opracowaniu innowacyjnej technologicznej zabawki do nauki języka angielskiego dla przedszkolaków w Indonezji. Produkt zdobył już ważne nagrody i wejdzie do masowej produkcji.

Badania wskazują, że poziom znajomości języka angielskiego w Indonezji jest bardzo niski. Kraj ten zajmuje 71. miejsce na 100 krajów, w których prowadzono badania.

Studenci ze stanowego Uniwersytetu Malang postanowili znaleźć rozwiązanie tego problemu. Wyszli ze słusznego założenia, że Indonezyjczyków należy uczyć angielskiego od najmłodszych lat.

Zespół, do którego weszła również studentka filologii angielskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula Bunga Almia Gane Sari Santina Putri opracował FELA Playmat – innowacyjną technologiczną zabawkę edukacyjną w formie maty do nauki języka angielskiego dla przedszkolaków – FELA Playmat. Jest ona wyposażona w interaktywną klawiaturę z ekranem LCD. W Indonezji nie było dotąd podobnego produktu. Teraz, dzięki wykorzystaniu nowego rozwiązania, nauka języka angielskiego będzie bardziej efektywna i przyjemna.

Projekt FELA Playmat może być w przyszłości rozwijany i dostosowany również do nauki na wyższym poziomie. Zabawka zdobyła już dwa medale na międzynarodowych imprezach – złoty medal w konkursie World Science, Environment and Engineering Competition i srebrny podczas Indonesia Education International Innovative Competition.

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43