UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukces studenta architektury AFiB Vistula

Sukces studenta architektury AFiB Vistula

architektura, plan, plan zagospodarowania przestrzennego

Praca dyplomowa Jarosława Wiśniewskiego, studenta architektury Akademii Finansów i Biznesu Vistula otrzymała wyróżnienie w V Edycji Nagrody im. Jerzego Regulskiego, 2020 w kategorii Idea. Promotorką pracy była dr inż. arch. Anna Jeziorska.

Jarosław Wiśniewski przedstawił ideę rewitalizacji obszarów zdegradowanych poprzez zastosowanie farm miejskich, na przykładzie pracy inżynierskiej pt. „Rewitalizacja ulicy Bakalarskiej w Warszawie”.

W konkursie im. Jerzego Regulskiego nagradzane są najlepsze pomysły urbanistyczne w Polsce zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Organizatorami konkursu są Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego i Towarzystwo Urbanistów Polskich.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula wypuściła na rynek już wielu zdolnych architektów. Studia inżynierskie na kierunku Architektura trwają w Vistuli cztery lata. Są skierowane do osób chcących kształtować własne otoczenie i zmieniać przestrzeń miejską na lepszą i bardziej funkcjonalną. Jarosław Wiśniewski, którego praca została wyróżniona w konkursie im. Jerzego Regulskiego skorzystał z tej szansy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.