UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sukces piłkarzy VISTULI

Sukces piłkarzy VISTULI

W dniu 12.12.2015 r. w hali sportowej Wojskowej Akademii Technicznej odbyła się pierwsza runda Akademickich Mistrzostw Warszawy w Futsalu. Piłkarze Vistuli – dorównując naszym siatkarkom i koszykarzom – odnieśli dwa wysokie zwycięstwa pokonując drużyny Akademii Obrony Narodowej 6:1 i zespół Wyższej Szkoły Rehabilitacji 8:1.

Skład drużyny:

Maciej Banaszek, Maksymilian Banaszewski, Jakub Biernacki, Ryszard Breś, Serhii Denysom, Kamil Domański, Daniel Grzyb, Mikołaj Kalinowski, Marceli Pacek, Dmytro Sokol, Bartłomiej Stryjek, Krzysztof Ząbek, Oleksandr Zadorozhnyi

Trener: mgr Marek Zasuwik

Uczelnia realizuje projekty