DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Sukces jest kobietą” – Akademia Wiedzy i Sukcesu zaprasza na wyjątkowe spotkanie

„Sukces jest kobietą” – Akademia Wiedzy i Sukcesu zaprasza na wyjątkowe spotkanie

kobieta, fotografia, szczęście

Są piękne, świetnie wykształcone, odważne, przedsiębiorcze i konsekwentne. Kobiety przełamują bariery i rozbijają szklany sufit. Odnoszą sukcesy i mają ochotę na więcej.

Jak obudzić pewność siebie i rozwijać karierę? Swoimi doświadczeniami podzieli się z wami Rektor SGTiR Jolanta Żyśko, która mówi, że marzenia i sukces nie mają ograniczeń oraz Marzena Miaśkiewicz – prawniczka i prezes Grupy Uczelni Vistula. Beata Gugulska – trener i przedsiębiorca, która specjalizuje się w budowaniu zwycięskich zespołów, zdradzi techniki zwiększenia sprzedaży w biznesie. Agnieszka Kluczka- coach i specjalistka w dziedzinie bankowości pokaże 3 kroki do niezależności finansowej kobiet. Z kolei Olga Wilińska – właścicielka firmy IBI.pl opowie o tajemnicach reklamy. Na deser, Aneta Strelau obali dietetyczne mity i wyjaśni, dlaczego diety nie działają.

Dziewczyny, doceńcie siebie. Was też stać na sukces!

Zapraszamy 07 czerwca 2018 o godz. 9:00, Aula A2

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.