UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Stypendia czekają!

Stypendia czekają!

grupa, studenci, vistula, uniwersytet, na zewnątrz

Masz wysoką średnią ocen? A może trenujesz w sekcji sportowej? Wszystkich studentów zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi w semestrze letnim zasadami przyznawania stypendiów. Sprawdź czy przysługuje Ci stypendium, dzięki któremu możesz znacznie obniżyć koszty nauki. Do wyboru są:

– stypendium socjalne,

– stypendium rektora dla najlepszych studentów,

– stypendium ministra za wybitne osiągnięcia,

– stypendium socjalne dla osób niepełnosprawnych,

– zapomogi,

– stypendium dla cudzoziemców.

Wnioski należy składać do 10 marca w pokoju 120. Zasady przyznawania stypendiów wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami znajdują się TUTAJ.

Więcej informacji udziela p. Emilia Bury, w pokoju 120.

Tel. 22 45-72-321

Email: e.bury@vistula.edu.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.