DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Studiuj Business Management w Brazylii

Studiuj Business Management w Brazylii

UNAERP, logo, flaga, Brazylia, niebo

Chcesz studiować w Brazylii? Droga otwarta! Nasz partner – University of Ribeirão Preto – UNAERP zaprasza studentów Vistuli na semestr lub dwa.

Oferta dotyczy kierunku Business Management:

  • studia I lub II stopnia,
  • po angielsku,
  • semestr trwa od 3 sierpnia do 12 grudnia 2020 r.;
  • koszty podróży pokrywa student.

Wnioski są przyjmowane do 30 marca 2020 r.

Dynamiczny i intensywny program Business Management w University of Ribeirão Preto jest idealny dla osób poszukujących profesjonalnego rozwoju. Dzięki analizie przypadków studenci mają kontakt z prawdziwymi problemami, przed którymi stoją firmy w zglobalizowanym świecie.

University of Ribeirão Preto (UNAERP) to instytucja prywatna założona w 1924 r. Jest jednym z największych ośrodków szkolnictwa wyższego i technologii w stanie São Paulo. W rankingu Ministerstwa Edukacji Brazylii znajduje się wśród 10 najlepszych uczelni prywatnych w tym kraju. W 2019 r. UNAERP znalazł się wśród 200 wiodących uniwersytetów Ameryki Łacińskiej.

Chętnych prosimy o kontakt:

  • erasmus@vistula.edu.pl
  • lub osobiście w pokoju 123.

Dowiedz się więcej i poznaj smak studiowania w Brazylii!

https://www.unaerp.br/?idioma=en

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.