UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Gdzie studiować dziennikarstwo? AFiB Vistula na interaktywnej mapce miesięcznika „Press”

Gdzie studiować dziennikarstwo? AFiB Vistula na interaktywnej mapce miesięcznika „Press”

Studia dziennikarskie od lat są niezwykle popularne. Nic dziwnego, bo nie tylko poszerzają horyzonty, ale uczą wrażliwości na różnorodność opinii. Zdecydowanie to kierunek dla osób ciekawych świata. AFiB Vistula została zaznaczona na interaktywnej, ogólnopolskiej mapie uczelni miesięcznika „Press” jako jedna z uczelni, w której można studiować ten niezwykle interesujący kierunek.

Miesięcznik „Press” to bardzo popularny magazyn kierowany w szczególności do dziennikarzy, szefów marketingu, pracowników public relations, agencji reklamowych, media planerów oraz wszystkich współpracujących i zainteresowanych mediami. Od 1996 roku prezentuje wydarzenia i media w Polsce i za granicą, materiały warsztatowe dla dziennikarzy, najciekawsze działania reklamowe, przykłady i możliwości działań PR i autorskie teksty najlepszych polskich dziennikarzy.

W mijającym tygodniu na stronie internetowej magazynu (www.press.pl) opublikowano interaktywną mapę polskich uczelni z kierunkami dziennikarskimi. Jedną z umieszczonych na niej uczelni jest AFiB Vistula. Dziennikarze w krótkim tekście analizują m.in. szczegóły rekrutacji na studia dziennikarskie. Z tekstu wynika, że studia te od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.