UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Gdzie studiować dziennikarstwo? AFiB Vistula na interaktywnej mapce miesięcznika „Press”

Gdzie studiować dziennikarstwo? AFiB Vistula na interaktywnej mapce miesięcznika „Press”

Studia dziennikarskie od lat są niezwykle popularne. Nic dziwnego, bo nie tylko poszerzają horyzonty, ale uczą wrażliwości na różnorodność opinii. Zdecydowanie to kierunek dla osób ciekawych świata. AFiB Vistula została zaznaczona na interaktywnej, ogólnopolskiej mapie uczelni miesięcznika „Press” jako jedna z uczelni, w której można studiować ten niezwykle interesujący kierunek.

Miesięcznik „Press” to bardzo popularny magazyn kierowany w szczególności do dziennikarzy, szefów marketingu, pracowników public relations, agencji reklamowych, media planerów oraz wszystkich współpracujących i zainteresowanych mediami. Od 1996 roku prezentuje wydarzenia i media w Polsce i za granicą, materiały warsztatowe dla dziennikarzy, najciekawsze działania reklamowe, przykłady i możliwości działań PR i autorskie teksty najlepszych polskich dziennikarzy.

W mijającym tygodniu na stronie internetowej magazynu (www.press.pl) opublikowano interaktywną mapę polskich uczelni z kierunkami dziennikarskimi. Jedną z umieszczonych na niej uczelni jest AFiB Vistula. Dziennikarze w krótkim tekście analizują m.in. szczegóły rekrutacji na studia dziennikarskie. Z tekstu wynika, że studia te od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.