UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Studenckie Koło Młodego Księgowego w AFiBV – zapisy trwają

Studenckie Koło Młodego Księgowego w AFiBV – zapisy trwają

W sierpniu 2014 r. uwolniony został zawód księgowego. Może go wykonywać każdy, jednak rynek zweryfikuje jakość świadczonych usług. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Odział Okręgowy w Warszawie działa Studenckie Koło Młodego Księgowego. Kształci przyszłe kadry księgowych. Koło jest otwarte dla studentów wszystkich uczelni. Zapisy trwają.

Studenci zrzeszeni w Studenckim Kole Młodego Księgowego AFiBV uzyskują członkostwo SKwP Oddziału Okręgowego w Warszawie. W efekcie już na studiach należą do ogólnopolskiej organizacji, która dba o jakość usług księgowych w naszym kraju. Będą brali udział w konsultacjach indywidualnych z księgowymi i ogólnopolskich konferencjach, a także uzyskują pakiety zniżek w kursach i szkoleniach. Wiosną warszawskie SKwP organizuje Forum Młodego Księgowego, podczas którego studenci poznają najnowsze interpretacje i orzeczenia sądowe. Spotkanie będzie miało charakter konferencji i konsultacji z ekspertami Stowarzyszenia.

– Najważniejszym celem współpracy Koła Młodego Księgowego i warszawskiego SKwP jest uświadomienie przyszłym księgowym, jak poruszać się w przepisach prawnych, gdzie szukać pomocy w problematycznych sytuacjach w pracy, czy też jak właściwie zaplanować swoją edukację, by stać się najlepszym. Tylko praktyka pozwala studentom poznać ich przyszły zawód – podkreśla dr Katarzyna Orzechowska, założycielka Studenckiego Koła Naukowego Młodego Księgowego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Koło jest otwarte dla studentów wszystkich uczelni.
Szczegółowe informacje na temat przynależności do koła można uzyskać u dr Katarzyny Orzechowskiej,

pisząc pod adresem k.orzechowska@vistula.edu.pl.

– Dla Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP jest to unikalna forma współpracy ze środowiskiem studenckim. Warszawskiemu SKwP zależy na zapoznaniu studentów z praktyczną stroną rachunkowości, aby młodzi ludzie mieli świadomość, że na rynku istnieje organizacja, która wspomoże ich w problematycznych aspektach pracy na każdym stanowisku w księgowości – zauważa Anna Socha – wiceprezes ds. organizacyjnych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce z Oddziału Okręgowego w Warszawie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.