DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Studenci informatyki AFIBV w Chinach

Studenci informatyki AFIBV w Chinach

16 studentów informatyki Akademii Finansów i Biznesu Vistula realizuje semestr nauki na Tianjin University of Technology (TUT) w Chinach. To dla nich nie tylko okazja do poszerzenia swoich umiejętności w zakresie informatyki, ale także lepszego poznania chińskiej kultury.

Yuliya Tryndyak w imieniu grupy przygotowała krótką relację z pobytu:
– Mamy przyjemność poinformować, że nasza grupa radzi sobie bardzo dobrze w Tianjin. Coraz lepiej idzie nam nauka języka chińskiego, poznaliśmy wiele osób z zagranicy, odkryliśmy bardzo dużo malowniczych zakątków Tianjin. Znamy już także wyniki śródsemestralnych egzaminów – ogólnie rzecz ujmując są bardzo dobre. Chcielibyśmy zostać tu dłużej.

O Tjanjin

Tianjin jest jednym z 5 największych miast w Chinach. Pięknie rozplanowane drogi, parki, tętniący życiem nowoczesny przemysł – 500 firm ma tu swoje siedziby, 10 mln mieszkańców – to wszystko sprawia, że Tianjin to doskonałe miejsce dla młodych ludzi z całego świata.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.