Strona główna / News / Od startupu w AIP do spółki wycenianej na ponad 50 milionów – historia Qponów

Od startupu w AIP do spółki wycenianej na ponad 50 milionów – historia Qponów

grafika, startup, fotografie, mężczyźni

Wg Deloitte Technology Qpony to 3. najszybciej rosnąca spółka technologiczna w Polsce i 15. w Europie. Obecnie jest wyceniana na ponad 50 mln złotych.

Dowiedz się, jaka jest historia firmy, jaką drogę przeszła od swoich początków do dnia dzisiejszego, jak jej twórcy wykorzystali kapitał z inwestycji, dlaczego przejęli Blix i co im to dało!

Serdecznie zapraszamy na fb live, w czasie którego będziecie mogli porozmawiać na żywo z CEO Qpony – Tomkiem Jabłońskim oraz CEO AIP – Dariuszem Żukiem. Okazją do rozmowy jest kolejna runda inwestycyjna funduszu AIP Seed – o szczegółach również będzie mowa podczas live’a!

Dołącz do nas na fanpage’u AIP już w najbliższą środę o 19:00. Wcześniej na wydarzeniu na facebooku możesz stawiać pytania, które zadamy naszym gościom!

Do zobaczenia!

17 kwietnia 2019 r., godz. 19:00