UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Startups Going Global

Startups Going Global

10 marca br o godzinie 17:30 zapraszamy Cię na największe wydarzenie startup’owe w Warszawie, współorganizowane
z Akademią Finansów i Biznesu Vistula. Startups Going Global to konferencja na której będziesz miał/a okazję poznać i zgłębić tajniki tworzenia własnego biznesu.

Nasi prelegenci, którzy osiągnęli sukces w swojej branży opowiedzą Ci jakie były ich początki, jakie trudności napotkali po drodze i jakie działania podejmowali by rozwijać własne firmy, zarówno na rynku rodzimym jak i międzynarodowym.

Jest to już trzecia edycja konferencji, na której spotykają się przedsiębiorcze osoby, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Wśród uczestników spotkasz ludzi prowadzących własną firmę jak i osoby , które do tego się przymierzają. Jeśli masz pomysł na działalność biznesową i chcesz w niedalekiej przyszłości otworzyć własną firmę lub już działasz i planujesz globalną ekspansję swojej usługi bądź produktu to udział w tej konferencji zapewni Ci potrzebną wiedzę i skuteczne rozwiązania.

Ta edycja Startups Going Global jest głównie poświęcona Paniom, dlatego szczególnie liczymy na obecność przedsiębiorczych kobiet !!!

Zapisy i szczegółowe informacje na:
TUTAJ

Uwaga ! Ilość miejsc jest ograniczona.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.