UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Startuje Akademia Menadżera Innowacji. AFiB Vistula i SGTiR – partnerem.

Startuje Akademia Menadżera Innowacji. AFiB Vistula i SGTiR – partnerem.

praca, laptopy, zeszyty, współpraca, grupa

Akademia Menadżera Innowacji to autorski program szkoleniowo-doradczy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Jego celem jest wyposażenie menedżerów i pracowników przedsiębiorstw w kompetencje niezbędne do zarządzania procesem zmian, który prowadzi do wdrażania innowacji. Program powstał we współpracy z najlepszymi praktykami biznesu w dziedzinie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz wdrażania innowacji. Zapewnia udział w ciekawych warsztatach i wykładach, ale również 170 godzin dedykowanego doradztwa.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja. Program pilotażowy wsytartuje na wiosnę. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji – jako konsorcjum – są partnerem projektu. Odpowiadamy za część szkoleniową i doradczą. Zapewniamy trenerów i zorganizujemy 9 konferencji i szkoleń, a w kwietniu i czerwcu 2019 r. dwa zjazdy na terenie naszej uczelni.

AMI jest programem dla tych, którzy chcą wdrożyć innowacje, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Eksperci Akademii Menadżera Innowacji przekażą im praktyczną wiedzę. Pomogą opracować plan wdrożenia zmian, by mogli tworzyć innowacyjny produkt lub usługi, zwiększyć efektywność pracy i zdobyć przewagę na rynku.

To jedyny taki projekt, który daje efekt synergii pomiędzy wsparciem warsztatowym, doradczym, mentorskim i eksperckim dla firm.

Program jest zaplanowany do 2023 roku i ma objąć tysiące pracowników z kilkuset firm. Organizatorzy przewidują możliwość jego kontynuacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź: AMI

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.