UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sprawdź nowe możliwości, które oferują studentom Uczelnie Vistula – rekrutacja trwa

Sprawdź nowe możliwości, które oferują studentom Uczelnie Vistula – rekrutacja trwa

Matura zdana. Jakie więc teraz studia wybrać? Sprawdź możliwości, które oferują swoim studentom Uczelnie Vistula. Rekrutacja na semestr letni w roku akademickim 2022/2023 trwa.

Większość młodych ludzi wciąż porównuje się do innych. Nikt ich nie nauczył, że są absolutnie wyjątkowi. Dlatego decydując się na studia, kierują się wyborami kolegów, radami rodziny albo modą. To błąd. Tylko będąc sobą, możesz osiągnąć sukces. Im wcześniej weźmiesz stuprocentową odpowiedzialność za swoje życie, tym lepiej. Dlatego wybierając studia, wsłuchaj się w siebie.

Rozwijaj swój indywidualny potencjał

Śmiało podążaj za swoimi marzeniami. Wsparcie znajdziesz w Uczelniach Vistula w Warszawie, które stawiają na praktyczny model studiów, wysoką jakość kształcenia i międzynarodową atmosferę.
W ich ofercie są studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online.
W Akademii Finansów i Biznesu Vistula, której filią w Pułtusku jest Akademia im. A. Gieysztora, znajdziesz kierunki, których programy zostały zaprojektowane z myślą o twojej przyszłości. Najpopularniejsze z nich to Informatyka, Zarządzanie, Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Ekonomia. W ofercie jest także Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Stosunki międzynarodowe, Grafika, Filologia angielska i hiszpańska oraz Architektura.
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula kształci zaś studentów do pracy w obszarze turystyki, rekreacji, hotelarstwa i dietetyki.
W Uczelniach Vistula rozwiniesz swój indywidualny potencjał pod okiem mentorów. Otrzymasz wsparcie Biura Karier, dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży. Dwa razy w roku weźmiesz udział w Targach Pracy. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera zaplanujesz własną ścieżkę rozwoju. Spotkasz wspaniałych wykładowców – mądrych, pełnych pasji i zaangażowania. Rzucą ci wyzwanie, zachęcą do bycia najlepszym i będą pod ręką. To właśnie misja uczelni – najlepiej przygotować absolwentów do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Silna pozycja Uczelni Vistula

Świat zmienia się każdego dnia. Uczelnie Vistula również podlegają zmianom.
Stale się rozwijają i wprowadzają nowe specjalności, aby dać młodym ludziom globalne możliwości. W Uczelniach Vistula zyskasz nie tylko solidną, praktyczną wiedzę w wybranym obszarze. W międzynarodowym środowisku rozwiniesz także miękkie kompetencje, które są tak bardzo pożądane na rynku: umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy, krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i zarządzania zespołem. Wysiłki uczelni skierowane na jak najlepsze przygotowanie studentów do przyszłej kariery przynoszą wymierne rezultaty. AFiB Vistula zajmuje w rankingu Perspektywy 4. miejsce wśród najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce. Wielki sukces odniósł ostatnio jej Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych. Otrzymał międzynarodową akredytację instytucjonalną CEEMAN International Quality Accreditation. To jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych akredytacji w obszarze edukacji menedżerskiej. Uczelnie mogą się także poszczycić akredytacjami – ACCA, THE ICE oraz PMI GAC.

Podwójny dyplom

Międzynarodowe akredytacje wzmacniają pozycję uczelni, ale wzmacnia je także intensywna współpraca z zagranicznymi partnerami w zakresie wymiany studentów i wykładowców oraz wspólnych działań badawczych. Podpisana ostatnio umowa z London South Bank University (LSBU) idzie jeszcze dalej. Daje możliwość uzyskania (za dopłatą) podwójnego dyplomu z Zarządzania.
Program realizowany w AFiB Vistula jest autoryzowany przez londyńską uczelnię pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia. LSBU jest jednym z pięciu największych uniwersytetów w Londynie. Kształci obecnie 18 tys. studentów z ponad 130 krajów.
AFiB Vistula ma też umowę o podwójnym dyplomowaniu z Centria University of Applied Sciences w Finlandii (dotyczy studentów studiów I stopnia kierunków Zarządzanie i Informatyka). SGTiH Vistula współpracuje zaś z B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University. Jej studenci mogą zdobyć dyplom aż trzech instytucji.

Sukcesy absolwentów

O poziomie uczelni świadczą zawodowe losy jej absolwentów. Ci, którzy ukończyli AFiB Vistula lub SGTiH Vistula świetnie sobie radzą na rynku. Potwierdzają to twarde dane. Te najnowsze dotyczą Informatyki. Kierunek prowadzony przez AFiB Vistula (niestacjonarne studia II stopnia) znalazł się w czołówce rankingu 15. najbardziej opłacalnych kierunków w Warszawie. W zestawieniu przygotowanym przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy zajął 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych i 4. wśród wszystkich stołecznych uczelni. Obliczono m.in. medianę średnich miesięcznych zarobków ze wszystkich źródeł w pierwszym roku po dyplomie oraz procent bezrobocia. Według zebranych danych, wszyscy absolwenci Informatyki w AFiB Vistula natychmiast po studiach znajdują pracę, a ich wynagrodzenie wynosi 9557,70 zł brutto miesięcznie.

Jeśli chcesz obniżyć opłaty za studia, zapisz się do 7 sierpnia i skorzystaj z promocji 1000 zł zniżki!

Dzięki studiom w Vistuli zaspokoisz swoje ambicje i zrealizujesz plany.

Zapisz się już dziś!

Aplikuj online już teraz!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.