UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Spotkanie Świąteczne w Grupie Uczelni Vistula

Spotkanie Świąteczne w Grupie Uczelni Vistula

W świątecznej, rodzinnej atmosferze członkowie społeczności akademickiej z rodzinami oraz zgromadzeni goście wysłuchali przemówień Władz Uczelni oraz programu artystycznego. Nie zabrakło Świętego Mikołaja, który przyniósł worek prezentów!

Jak co roku, pracownicy, studenci oraz zaproszeni goście spotkali się, aby wspólnie cieszyć się magią zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło przemówień Władz Uczelni, w tym Prezydenta, Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, prof. dr hab. Jolanty Żyśko, Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, prof. Witolda Orłowskiego.

Uczelniany chór przedstawił bogaty program artystyczny, składający się z najpiękniejszych polskich kolęd.

Życzymy całej naszej społeczności akademickiej dużo radości z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Roku 2017!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej