DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Spotkanie Świąteczne pracowników i studentów

Spotkanie Świąteczne pracowników i studentów

Początek: czw., 14 gru 2017, 16:00

Spędźmy razem miłe chwile na corocznym, wspólnym Spotkaniu Świątecznym pracowników i ich rodzin oraz studentów Grupy Uczelni Vistula. W programie m.in. koncert kolęd i przebojów świątecznych w wykonaniu Chóru Akademickiego, krótki spektakl i prezenty! Po uroczystości zapraszamy na poczęstunek, a najmłodszych na spotkanie z Mikołajem.

16:00 – 17:00 -koncert (aula 4),

17:00 – poczęstunek (hol kampusu),

17:30 – spotkanie z Mikołajem i śnieżynką dla dzieci pracowników (Klub Profesorski, pok. 30).

Wymagana jest rejestracja online do 30 listopada: REJESTRACJA DLA PRACOWNIKÓW, REJESTRACJA DLA STUDENTÓW.

Zapraszamy 14 grudnia o godz. 16:00.

Do zobaczenia!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.