UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Spotkanie Autorskie z dr hab Mirosławem Bojańczykiem

Spotkanie Autorskie z dr hab Mirosławem Bojańczykiem

W dniu 17 listopada 2015 roku w Czytelni Biblioteki Naukowej Grupy Uczelni Vistula odbyło się kolejne spotkanie autorskie. Naszym Gościem był Pan Profesor Mirosław Bojańczyk, specjalista od rynków finansowych, funduszy inwestycyjnych, finansów przedsiębiorstwa, tworzenia biznes planów, zagadnień rachunkowości spółek, a także autor i wieloletni wykładowca.

Wygłoszony wykład na temat bezpieczeństwa ekonomicznego Świata i Polski oraz prezentacja najnowszej monografii tj. „Bezpieczeństwo ekonomiczne w niestabilnej gospodarce światowej” spotkał się z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości. Konsekwencją zaprezentowanych tez były liczne pytania do autora oraz dyskusja na temat zagrożenia finansowego, surowcowo-energetycznego, ekologicznego, żywnościowego, demograficznego i socjalnego a także militarnego. Po spotkaniu można było otrzymać książkę i autograf autorstwa naszego Gościa. 

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za przybycie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.